בעלי תפקידים – שנה”ל תש”ף

חברי הנהלה

פרופ’ לאה קוזמינסקי        נשיאת המכללה

ד”ר  אורלי קרן                 משנה אקדמי לנשיאה

ד”ר אסתר פירסטיין          ראש בית ספר להכשרה

ד”ר  אולז’ן גולדשטיין        ראש ביה”ס ללימודים מתקדמים

ד”ר  דני שוורץ                 ראש ביה”ס להתפתחות מקצועית

ד”ר  נעה ליבוביץ              דיקן הסטודנטים

מר משה שולץ                 מנכ”ל למנהל

גב’ זהבה כהן                  נציג הסגל האקדמי בהנהלה

הנהלת ביה”ס להכשרה

פרופ’ לאה קוזמינסקי        נשיאת המכללה

ד”ר  אורלי קרן                 משנה אקדמי לנשיאה

ד”ר אסתר פירסטיין          ראש ביה”ס להכשרה – יו”ר הוועדה

ד”ר  בתיה רייכמן             ראש לימודי הכשרה

מר משה שולץ                 מנכ”ל למנהל

ד”ר  נעה ליבוביץ              דיקן הסטודנטים

ד”ר  ניצן כהן                   נציגת ראשי ההתמחויות

גב’ דפנה גוברין                נציגת ראשי תכניות ההכשרה

מועצת בית ספר להכשרה – מ.מ.מ.

ד”ר אסתר פירסטיין       ראש ביה”ס להכשרה

ד”ר  אורלי קרן              משנה אקדמי לנשיאה

ד”ר  נעה ליבוביץ           דיקן הסטודנטים

ד”ר  אינה סמירנוב         ראש תכנית הכשרה לבית הספר העל-יסודי

גב’  איה רימון               ראש תכנית נתיבים

ד”ר איליה מורגולב         ראש התמחות ותכנית לחינוך גופני

ד”ר  אליעזר וינוגרד        ראש תכנית שחפ”ץ

ד”ר  אמאל אבו סעד       ראש תכנית הכשרה לגננות במגזר הבדואי

ד”ר חיים דיהי                ראש התמחות בעברית כשפה שניה

ד”ר  שרון רנן                 ראש התמחות בגיאוגרפיה

ד”ר  בתיה רייכמן           ראש לימודי הכשרה

ד”ר גלית בר-שי             ראש מיח”ם

מר ג’מיל אבו עג’אג’        ראש תכנית הכשרה לחינוך מיוחד במגזר בדואי

גב’ דינה בן יעיש            ראש תכנית הכשרה לגן

ד”ר אברהים אלבדור      ראש תכנית שח”ף הכשרת אקדמאים  להוראה

גב’ טליה וינברגר          ראש תכנית שח”ף הכשרת אקדמאים  להוראה

גב’ דלית דולב               תכנית ההכשרה לחינוך הגופני

גב’ דפנה גוברין             ראש תכנית הכשרה לחינוך מיוחד

ד”ר  ורד יפלח               מרכזת תכנית מצוינים

ד”ר  חיה קפלן               ראש היחידה לשילוב כניסה להוראה

מר משה שולץ               מנכ”ל למנהל

ד”ר  טליה ברק              ראש התמחות בלשון עברית

ד”ר  יעל וינברגר            ראש התמחות בחינוך בלתי פורמלי

ד”ר יהודית סלפטי –כהן  ראש תכנית הכשרה לביה”ס היסודי

מר כמאל אבו רביעה       ראש תכנית הכשרה לבי”ס היסודי במגזר הבדואי

פרופ’ לאה קוזמינסקי      נשיאת המכללה

ד”ר  לירון שקוטי            ראש התמחות באנגלית

מר מועין פחארלדין         ראש היחידה ללימודי רב תרבותיות

ד”ר  מוסא אבו שארב     ראש התמחות בלשון ערבית כשפת אם

ד”ר  מיכל ינקו               ראש התמחות במוסיקה

ד”ר  נאדר חילף             ראש התמחות במתמטיקה

ד”ר                              ראש תכנית הכשרה באמנות

גב’ עפרה הראל             ראש תכנית הכשרה באמנות

ד”ר  נורית בסמן            ראש לימודי חינוך

ד”ר  ניצן כהן                 ראש התמחות בחינוך מיוחד

ד”ר  נמרוד זינגר            ראש התמחות בהיסטוריה

ד”ר  סאלח אבו חאמד     ראש התמחות במדעים

גב’ ענת קסלר                רכזת הסטאז’ ביחידה לכניסה להוראה

ד”ר  ערגה הלר              ראש התמחות בספרות

גב’ רגינה בן שטרית       מרכזת קורסי אנגלית לצרכים אקדמיים, ראש איתקה

גב’ רותם עומר               ראש תכנית “שבילים”

ד”ר  תרצה לוין              ראש לימודי שנה א’ וראש התמחות בגיל רך

מר אבי בוחבוט              נציג אגודת הסטודנטים

M.Ed.

ד”ר  אולז’ן גולדשטיין       ראש ביה”ס ללימודים מתקדמים,

ד”ר מירב אסף                ראש תכנית חינוך בעידן טכנולוגית מידע

ד”ר אסתר ורדי               ראש תכנית חינוך בגיל הרך

ד”ר פליקס לבד               ראש תכנית חינוך גופני והספורט לקהילות בהדרה

ד”ר  אריק שגב               ראש תכנית למידה והוראה

ד”ר  חיה קפלן                ראש תכנית ייעוץ חינוכי

ד”ר  פליקס לבד              ראש תכנית חינוך גופני וספורט לקהילות בהדרה

פרופ’ שלמה בק              ראש תכנית M.Teach

בית ספר להתפתחות מקצועית

ד”ר  דני שוורץ                ראש בית ספר להתפתחות מקצועית

ד”ר  מאיה לוגסי              מנהלת המרכז להתפתחות מקצועית במרכז הארצי להתפתחות מקצועית, בית יציב

מר ליאור סולומוביץ         מרכז קורסי 9-7 בקדם יסודי ויסודי

ד”ר  דיתה פישל             מרכזת קורס ההתאמה בהוראה לבעלי מקצועות פארארפואיים

גב’ רותי נעמני                מרכזת קורסי מדעים ורובוטיקה

גב’ עליזה ונגרובסקי        מרכזת קורס הרחבת הסמכה בכימיה

גב’ אולגה שוסטרמן         מרכזת קורס הרחבת הסמכה בפיזיקה

ד”ר  אביבה כהן              מרכזת קורסי סגני מנהלי בתי ספר

ד”ר  חיה קפלן                ראש היחידה ורכזת תחום השנה הראשונה בהוראה

גב’ נורית כוכבי               מנהלת המרכז להורות ומשפחה

רשות המחקר והערכה

ד”ר  מארק אפלבאום       ראש רשות המחקר והערכה

ד”ר  דביר מלניק             ראש המרכז לקידום ההוראה

מרכז איתקה

גב’  רגינה בן שטרית        מרכזת איתקה (אימון תמיכה קבלה העצמה)

ד”ר   חאלד אלסייד          מרכז תמיכה לסטודנטים בדואים

המכינה הקדם אקדמית לבגרות

גב’ יוספה אנטלר             מנהלת המכינה

שירות פסיכולוגי

גב’ שמרית מולכו לבן

לשיחה עם יועץ, השאר פרטיך וניצור קשר בהקדם
דילוג לתוכן