רשימת קורסים שומעים חופשיים תשע”ט

תואר ראשון

מקרא

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 הסיפור המקראי ב’ 2201013-02 ב’ א’ 11:45-10:15 402
2 פרקים נבחרים בספר מלכים 3202027-01 ב’ א’ 11:45-10:15 405
3 ארץ ישראל מתקופת המלוכה ועד שיבת ציון 3203012-01 ב’ ה’ 13:45-12:15 402
4 פרקים נבחרים בספר ישעיהו 3203029-01 ב’ ג’ 10:00-08:30
5 החוק המקראי א’ 3202001-02 ב’ ב’ 19:15-17:45 410

ספרות עברית

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 מבוא לשירה ב’: פואטיקות מרכזיות בשירה העברית המודרנית 3901052-01 ב’ ג’ 17:30-16:00 2206
2 קריאה ספרותית בתלמוד 3904211-01 ב’ א’ 11:45-10:15 410
3 קריאה ספרותית באגדות חז”ל 3902092-01 ב’ ה’ 19:15-17:45 2210

אמנות

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 מבוא לאמנות רנסנס 3601061-01 ב’ ד’ 17:30-16:00 2206
2 מבוא לאמנות המאה העשרים 3601072-01 ב’ ד’ 15:45-14:15
3 מבוא לאמנות העת העתיקה 3601034-01 ב’ ד’ 13:45-12:15 2210

חינוך

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 תהליכי אוריינות 0101056-02 ב’ ג’ 15:45-14:15 415

חינוך מיוחד

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 ליקויי שמיעה 1203065-01 ב’ א 10:00-08:30 1119
2 מוכנות לחשבון הוראה מתקנת 2303009-01 ב’ ד’ 19:15-17:45 1115
3 כישורי חיים 1202031-02 ב’ ב’ 17:30-16:00 405
4 התפתחות סנסומוטורית 1203028-01 ב’ ב’ 10:00-08:30 410
5 לקויות ראיה ועיוורון 1203081-01 ב’ ד’ 17:30-16:00 210
6 מוכנות לקריאה 1201016-01 ב’ ד’ 15:45-14:15 1019
7 מנהגות 1203062-05 ב’ ה’ 17:30-16:00 410

לשון עברית

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 לשון הספרות 3104009-02 ב’ ד’ 15:45-14:15 402
2 דקדוק ג’ 3102125-01 ב’ ג’ 17:30-16:00 1110
3 לשון וחברה 3102006-01 ב’ קורס מתוקשב
4 סמנטיקה
3102022-01 ב’ ד’ 17:30-16:00 310
3101001-01 ב’ ד’ 19:15-17:45 1110
5 מבוא לתורת הלשון
3102023-01 ב’ ב’ 10:00-08:30 1114
3102023-02 ב’ א’ 13:45-12:15 207 א’

חינוך גופני

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 תולדות החנ”ג הספורט 3502009-01 ב’ א’ 15:45-14:15 1114
2 פילוסופיה של הספורט 3504034-01 ב’ ב’ 13:45-12:15 402

גיאוגרפיה

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 מבוא לאיכות הסביבה 4101018-01 ב’ ד’ 10:00-08:30 1019
2 מבוא לגיאוגרפיה אנושית 4101010-01 ב’ ד’ 17:30-16:00 1110
3 גיאוגרפיה של מזרח התיכון 4102031-01 ב’ ה’ 17:30-16:000 1119
4 אקולוגיה ושמירת טבע 4102039-01 ב’ ה’ 11:45-10:15 2210
5 הגירה וגלובליזציה 1201159-01 קיץ 18/7-14/7/19

חינוך – שבילים

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 פסיכולוגיה של גיל הנעורים 1102011-03 ב’ ד’ 11:45-10:15 405
1102011-04 ב’ ד’ 19:15-14:45 415
2 פיתוח למידה באחריות אישית 8103903-01 ב’ ה’ 14:45-10:15 2205
3 מיניות בגיל התבגרות 1203246-01 ב’ ימי שישי 12/4-29/3/19
4 המזרח התיכון בעת החדשה 4203032-01 ב’ ה’ 15:45-14:15 2210

היסטוריה

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 להבין את יפן: סמוראים, פיקאצ’ו ופצצת האטום (פסח) 4203058-01 ב’ 18/4-14/4/19
2 דת ופוליטיקה בעת העתיקה 4203069-01 קיץ 18/7-14-7/19

אנגלית

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 הוראת אנגלית לליקוי למידה בכיתות הטרוגניות 3802098-02 ב’ ה’ 13:45-12:15

מתמטיקה

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 יסודות התפתחות החשיבה המתמטית ב’ – גן 2303022-01 ב’ ד’ 15:45-14:15 319
2 הוראה מתקנת בחשבון – גן
2303009-01 ב’ ד’ 19:15-17:45 1115

הגיל הרך

מס’  שם הקורס קוד הקורס סמס’ יום שעות חדר
1 מקומו של המשחק בגיל הרך 1203074-01 ב’ ג’ 10:00-08:30 210

תואר שני

ניתן ללמוד את הקורסים הבאים בסמסטר ב’ תשע”ט ובתש”פ:

  1. בסמסטר ב’ תשע”ט, פרופ’ שלמה בק “סוגיות פילוסופיות בחברה דיגיטלית”, 11:45-10:15, בחדר 408 (קורס מספר 4001013-01).
  2. בסמסטר א’ תש”פ, ד”ר אברהים אלבדור “יוזמות וחדשנות פדגוגית”, 4001014-01 (קורס שעוסק בסיורים לבתי ספר ונמשך עד חודש מאי).

 

נא לשים לב ללו”ז של הקורס של ד”ר אלבדור:
פגישה פנים אל פנים אחת ביום ראשון של הלימודים בשעה 17:30 ואחרי כן מתקיימים 3 סיורים מאורגנים בימי ב’ וסיור אחד שהסטודנטים בוחרים מקום בעצמם (בית ספר או גן) ומבקרים בכוחות עצמם.

בסוף השנה (טרם קבענו תאריך) יש יום הצגת הפרויקטים של הסטודנטים.
* קורס זה סמסטריאלי אך פרוס לאורך סמסטר וחצי.

לשיחה עם יועץ, השאר פרטיך וניצור קשר בהקדם
דילוג לתוכן