הנחיות ומידע בזמן משבר הקורונה

הודעות ועדכונים
שנה טובה לכל הסטודנטים
נפתחה הרשמה למלגות לשנת תשפ”א
הרשמה לפרויקט ‘מיוחדים במינם’ – ייעודי לסטודנטים ממכללת מכללת קיי
ההרשמה למלגת “כאן גרים” בעיצומה!!
לסטודנטים שלום רב, לקראת סיום סמסטר ב’ יערך משוב להוראה מקוונת. משוב זה חשוב במיוחד להפקת לקחים והסקת מסקנות שיובילו לשימור ושיפור הוראה מקוונת בשעת משבר. משוב ההוראה יתקיים באופן מקוון החל מ- 1/6/2020 בכל הקורסים המסתיימים בסמסטר ב’. אתם מתבקשים למלא את המשוב בכל הקורסים. סטודנט שלא ימלא את המשוב, לא יוכל לראות את הציונים הסופיים בקורסי סמסטר ב’.
פניות בנושאי שכר לימוד בבקשה להפנות ישירות למייל של רמ”ד גזברות קטי עמרם katy@kaye.ac.il
הרישום לכל תכניות הלימודים יחל ביום א’ בתאריך 2.2.20.

סטודנטים יקרים,
קודם כל נשאל לשלומכם ונקווה שאתם בבריאות טובה. מכללת קיי עושה כל מאמץ לקיים למידה מרחוק כדי להבטיח שהסמסטר לא יבוטל. אנחנו ערים לקשיים שונים, כמו העדר מחשבים או תקשורת אינטרנטית לחלק מהסטודנטים והצורך באיזון בכמות והאופי המטלות לסטודנטים. עם זאת, כולנו מחוייבים להבטיח את קיומו של הסמסטר ואת קיומם של הלימודים במלואם.
הנהלת המכללה הוציאה הודעות לסגל האקדמי לגבי מגוון ערוצי הלמידה האפשריים.

בריאות טובה לכולכם.
ד״ר אורלי קרן

הנחיות ומידע בזמן משבר הקורונה

  • המדריך המקוצר למפגש סינכרוני
  • ממשיכים בסדרת הרצאות הבוקר שלנו בהן אנו מדריכים כיצד לייצר מפגשי למידה דיגיטלית אפקטיביים.המפגש היום 17.3 בשעה 10:00 יוקדש לנושא ״איך אדע שאני אפקטיבי״ – מודל פדגוגי לבניית יחידה סינכרונית. המפגש ייערך בקישור https://zoom.us/j/628070332?pwd=WUlReTFxWTNVcjJ2cldZNWxTSk5SQT09כל המפגשים שנערכו עד עתה הוקלטו והועלו לאתר האינטרנט שלנו – https://www.macam.ac.il/אנו צוות המו״פ וכל מכון מופת כאן לסייע בכל דבר שנוכל

בימים אלו אנו מציעים שוב את ה-MOOC  של מכון מופ”ת וד”ר ניר מיכאלי, “חושבים על הוראה מחדש” העוסק בלימוד של מודלים פדגוגיים. הקורס מבוסס על ראיונות עם מומחים כגון פרופסור ענת זהר, פרופסור יורם הרפז, פרופסור אדם לפסטיין, פרופסור חנן יניב ועוד. הקורס מאפשר לפרחי ההוראה הבנה מעמיקה של מודלים שונים כגון  PBL,חינוך לחשיבה, למידה משחקית, חינוך פוליטי, מיינדפולנס, הוראה פרונטאלית ועוד, וכולל גם קטעים בו מורים מסבירים על יישום המודלים בשטח.

הקורס נמצא על פלטפורמת קמפוס של ישראל דיגיטלית ומאפשר למידה מרחוק באופן מלא (כולל דרכי הערכה וציון).

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאסף עמית assafamit@macam.ac.il או בטלפון 052-8659992

לשיחה עם יועץ, השאר פרטיך וניצור קשר בהקדם
דילוג לתוכן