בעלי תפקידים

בעלי תפקידים – שנה"ל תשע"ט

פרופ' לאה קוזמינסקי        נשיאת המכללה

ד"ר  אורלי קרן                 משנה אקדמי וראש ביה"ס להכשרה

ד"ר  אולז'ן גולדשטיין        ראש ביה"ס ללימודים מתקדמים וראש תכנית טכנולוגיות  מידע

ד"ר  דני שוורץ                 ראש ביה"ס להתפתחות מקצועית

ד"ר  אורית פוקס              דיקן הסטודנטים

ד"ר  טלי בן ישראל           סמנכלי"ת למנהל

ד"ר  מזעאל ראנם            מזכיר אקדמי

גב' זהבה כהן                  נציגת הסגל האקדמי בהנהלה

פרופ' לאה קוזמינסקי        נשיאת המכללה

ד"ר  אורלי קרן                 משנה אקדמי וראש ביה"ס להכשרה – יו"ר הוועדה

ד"ר  בתיה רייכמן             ראש לימודי הכשרה

ד"ר  טלי בן ישראל           סמנכלי"ת למנהל

ד"ר  אורית פוקס              דיקן הסטודנטים

ד"ר  ניצן כהן                   נציגת ראשי ההתמחויות

גב' דפנה גוברין               נציגת ראשי תכניות ההכשרה

ד"ר  אורלי קרן                משנה אקדמי וראש ביה"ס להכשרה

ד"ר  אורית פוקס             דיקן הסטודנטים

ד"ר  אינה סמירנוב          ראש תכנית הכשרה לבית הספר העל-יסודי

גב' איה רימון                  ראש תכנית נתיבים

ד"ר איליה מורגולב          ראש לימודי חינוך גופני

ד"ר  אליעזר וינוגרד         ראש תכנית שחפ"ץ

ד"ר  אמאל אבו סעד        ראש תכנית הכשרה לגננות במגזר הבדואי

ד"ר  אסתי פריסטיין         ראש פיתוח תכניות אקדמיות

ד"ר  ארנון בן ישראל        ראש התמחות בגיאוגרפיה

ד"ר  בתיה רייכמן            ראש לימודי הכשרה

גב' גלית בן ישי               ראש מיח"ם

מר ג'מיל אבו עג'אג'         ראש תכנית הכשרה לחינוך מיוחד במגזר בדואי

גב' דינה בן יעיש             ראש תכנית הכשרה לגן

ד"ר  דינה פרילינג           ראש תכנית שח"ף הכשרת אקדמאים  להוראה

גב' דלית דולב                תכנית ההכשרה לחינוך הגופני

גב' דפנה גוברין              ראש תכנית הכשרה לחינוך מיוחד

ד"ר  ורד יפלח                מרכזת תכנית מצוינים

ד"ר  חיה קפלן               ראש היחידה לשילוב כניסה להוראה

ד"ר  טלי בן ישראל         סמנכל"ית למנהל

ד"ר  טליה ברק              ראש התמחות בלשון עברית

גב' יוספה אנטלר            מנהלת המכינה

ד"ר  יעל וינברגר            ראש התמחות בחינוך בלתי פורמלי

ד"ר יהודית סלפטי –כהן  ראש תכנית הכשרה לביה"ס היסודי

מר כמאל אבו רביעה      ראש תכנית הכשרה לבי"ס היסודי במגזר הבדואי

פרופ' לאה קוזמינסקי     נשיאת המכללה

ד"ר  לירון שוקטי           ראש התמחות באנגלית

מר מועין פחארלדין        ראש היחידה ללימודי רב תרבותיות

ד"ר  מוסא אבו שארב     ראש התמחות בלשון ערבית כשפת אם

ד"ר  מיכל ינקו               ראש התמחות במוסיקה

גב' מירב רז                  מירב רז – ממונה על גיוס משאבים

ד"ר  נאדר חילף            ראש התמחות במתמטיקה

ד"ר  נעה ליבוביץ          ראש תכנית הכשרה באמנות

ד"ר  נורית בסמן            ראש לימודי חינוך

ד"ר  ניצן כהן                 ראש התמחות בחינוך מיוחד

ד"ר  נמרוד זינגר            ראש התמחות בהיסטוריה

ד"ר  סאלח אבו חאמד     ראש התמחות במדעים

גב' ענת קסלר                רכזת הסטאז'  ביחידה לכניסה להוראה

ד"ר  ערגה הלר              ראש התמחות באמנות וראש התמחות בספרות

גב' רגינה בן שטרית        מרכזת קורסי אנגלית לצרכים אקדמיים, ראש איתקה

גב' רותם עומר               ראש תכנית "שבילים"

ד"ר  תרצה לוין               ראש לימודי שנה א' וראש התמחות בגיל רך

מר אבי בוחבוט              נציג אגודת הסטודנטים

ד"ר  אולז'ן גולדשטיין        ראש ביה"ס ללימודים מתקדמים,

                                      ראש תכנית חינוך בעידן טכנולוגית מידע

ד"ר אסתר ורדי                ראש תכנית חינוך בגיל הרך

פרופ' ארנון אדלשטיין       ראש תכנית חינוך גופני וספורט לקהילות בהדרה

ד"ר  בבי טורניאנסקי        ראש תכנית למידה והוראה

ד"ר  סמדר תובל              ראש תכנית ייעוץ חינוכי

ד"ר  פליקס לבד               ראש תכנית חינוך גופני וספורט לקהילות בהדרה

פרופ' שלמה בק               ראש תכנית M.Teach

ד"ר  דני שוורץ                 ראש בית ספר להתפתחות מקצועית

ד"ר  מאיה לוגסי              מנהלת המרכז להתפתחות מקצועית במרכז הארצי להתפתחות מקצועית, בית יציב

מר ליאור סולומוביץ          מרכז קורסי 9-7 בקדם יסודי ויסודי

ד"ר  דיתה פישל               מרכזת קורס ההתאמה בהוראה לבעלי מקצועות פארארפואיים

גב' רותי נעמני                 מרכזת קורסי מדעים ורובוטיקה

גב' עליזה ונגרובסקי         מרכזת קורס הרחבת הסמכה בכימיה

גב' אולגה שוסטרמן          מרכזת קורס הרחבת הסמכה בפיזיקה

ד"ר  אביבה כהן               מרכזת קורסי סגני מנהלי בתי ספר

ד"ר  חיה קפלן                 ראש היחידה ורכזת תחום השנה הראשונה בהוראה

גב' נורית כוכבי                מנהלת המרכז להורות ומשפחה

ד"ר  מארק אפלבאום        ראש רשות המחקר והערכה

ד"ר  יהודית זמיר             ראש המרכז לקידום ההוראה

גב'  רגינה בן שטרית        מרכזת איתקה (אימון תמיכה קבלה העצמה)

ד"ר חאלד אלסייד          מרכז תמיכה לסטודנטים בדואים

גב' יוספה אנטלר              מנהלת המכינה

לשיחה עם יועץ, השאר פרטיך וניצור קשר בהקדם
דילוג לתוכן